Informace o prázdninách a táborech

PRÁZDNINY - každý rok dáváme možnost dětem z ostatních školek trávit léto u nás v naší "pastelkové školce". Prázdniny ve školce jsou pro děti do 6 let, s denním školkovým režimem a prázdninovým programem.

Příměstské tábory jsou určené pro předškoláky a školáky od 6-9 let. Mohou tak aktivně vyplnit prázdninové dny zábavou u nás, v tematických týdnech, se stejně starými kamarády. Program je přizpůsoben počasí, pokud nám bude přáno, trávíme čas s dětmi převážně venku. Každý týden je zařazen do programu výlet. Při nepřízni počasí je pro děti zázemí v budově naší školky. Pod vedením pedagogů a pedagogů volného času.

U nás je o prázdninové zážitky postaráno! Těšíme se na vás!


nabízíme:

Prázdniny "Pro malé"

možnost prázdninového pobytu pro děti do 6 let. Máme otevřeno celé prázdniny

CENA DEN:

350,- Kč + stravné

 

Tábory
"Pro velké"

Příměstské tábory pro děti od 6 do 9 let

Příměstské tábory se v roce 2021 konat nebudou!

Děkujeme za pochopení

 


Termíny Příměstských táborůPlatba na účet: 2700150973/2010. (Do poznámky uvést příměstský tábor + jméno dítěte)

Doplňující informace pro prázdniny a příměstské tábory

 • Pokud dítě na daný termín nenastoupí z důvodu onemocnění - 70% vratná částka po doložení lékařského potvrzení (Dítě musí být včas omluveno, tedy min. 1 den předem, aby se storno vztahovala již na následující den, viz šk. řád MŠ)

 • Program je přizpůsoben aktuálnímu počasí. Snažíme se být s dětmi co nejvíce času venku. Při nepřízni počasí může být naplánován náhradní program. Zázemí v budově školky se zahradou.

 • Příchody dětí na příměstský tábor od 7,30h do 8,30h, odchody dětí do 16 hodin (nejdříve však děti vyzvedávat v 15 h, popřípadě včas nahlásit změnu). Příchody i odchody dětí jsou vždy v budově Pastelky, Ruská 54. V případě změny programu, výletu, bude vždy nahlášeno dopředu. 

  Příchody a odchody dětí do prázdninové školky v čase od 6,30 do 17 hodin

 • Přihlášky na prázdniny či tábory k dispozici zde na webu, v MŠ, popřípadě na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 • Strava:

  Příměstské tábory:
  - oběd + pitný režim 50 kč (placeno s nástupem)
  - svačiny zajišťují dětem rodiče sami

  Školka:

  dopo svačina + oběd + odpo svačina 60 Kč

 • Při nástupu dítěte do prázdninové školky nebo na příměstský tábor, zákonný zástupce podepíše ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEEXISTENCI PŘÍZNAKŮ VIROVÉHO INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ

 • Školní řád - Vnitřní řád Soukromé MŠ a jesle Pastelka je taktéž plně platný pro prázdniny a příměstské tábory (s doplněním informací pro prázdniny a tábory - program, časové rozpětí, strava).

© 2022 Školka Pastelka
Vytvořil Tomáš Kulhánek