o nás

Soukromá MŠ Pastelka je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení. Tato školka vznikla již v roce 2011. Mateřská škola Pastelka je určena dětem od 2 let do 6 let. Nabízí hygienické a bezpečnostní zázemí i pro nejmenší děti. Rodinné prostředí, individuální přístup, výchovně-vzdělávací aktivity, edukační programy s možností zápisu dítěte do MŠ kdykoliv během roku (pokud tak umožňují kapacitní podmínky školky).

  • Kapacita v tomto školním roce 18 dětí ve třídě MŠ Pastelka - třída VČELIČEK se nachází v prvním patře.

Mateřská škola Pastelka je v provozu po celý rok. Poskytujeme všestranný a harmonický rozvoj dítěte, rozvoj po stránce sociální, psychické a fyzické dle individuálních schopností a možností. Naším cílem je vytvářet dětem takové prostředí, ve kterém se cítí dobře.

Budova školy se nachází nedaleko centra, v ulici Ruská 54. Začátky školky Pastelka a částečná rekonstrukce budovy proběhla v roce 2011. MŠ - třída včeliček se nachází v prvním patře budovy. Spodní část budovy tvoří - Dětská skupina - jesle. Součástí spodního patra je také škoní jídelna- VÝDEJNA, která slouží všem dětem MŠ a DS.

První patro budovy prošlo celkovou rekonstrukcí v měsíci lednu 2013 a vytvořilo tak prostředí TŘÍDY MŠ pro děti školkové v počtu 15. Vznikla zde plně vybavena třída pro aktivity a činnosti výchovně-vzdělávací, umývárna a šatna.

Třída MŠ prošla dalšími novými úpravami v roce 2020, vybavením, novým nábytkem, drobnými prvky. V roce 2021 bylo částečně upraveno sociální zařízení MŠ s možností navýšení kapacity až na 20 dětí. 

K budově školky patří venkovní prostor - školní zahrada. Částečná nová úprava zahrady byla provedena v roce 2021.  Dalšími úpravami a doplněním  o nové herní prvky bude probíhat ve školním roce 2021/2022.

 

Náš tým

Bc. Lucie Pavlíčková

Ředitelka školy + pedagog MŠ

Ilona Kejvalová

výdejna MŠ a DS

Bc.Michaela Drahoňovská

pedagog MŠ

Andrea Šolcová

asistent pedagoga 

Vendula Kvapilová

školní asistent 

© 2022 Školka Pastelka
Vytvořil Tomáš Kulhánek